Twitch streamerka CinCinBear dostala ban kvůli sportovní podprsence

Estimated read time 2 min read

Twitch opět zasáhl!

Vypadá to, že Twitch opět zasáhl proti další ženské streamerce, protože ve vysílání nosila sportovní oblečení. Podle nich byl její oděv nepatřičný. Tentokrát se obětí stala Cinthya Alicea, také známá jako CinCinBear. Nechala se slyšet, že důvod jejího dočasného banu byla právě sportovní podprsenka.

Informace se poprvé objevila na Twitteru Twitch Partner Bans. CinCinBear poté celou situaci potvrdila. Prý byla dočasně zablokována i na svém Discord chatu. Diváci začínají mít těchto případů už pomalu dost. Zdá se, že Twitch se k nim přiklání víc než kdy dřív. Streameři také nejsou zrovna nadšení, protože si při vysílání připadají, jako by právě skákali po minovém poli.

Jeden z diváků udělal malé porovnání zabanovaných streamerů v poslední době. Zjistil, že když přijde na rasistické, homofobní a celkově toxické chování, Twitch vůbec nezasahuje tak často, jako když streameři ukáží jen trochu své kůže. Naštěstí se většinou jedná pouze o 24 hodinové zákazy. Pokud ale bude tato situace pokračovat, někdo by na ni mohl jednou neprávem doplatit.

Není to však jen CinCinBear. Za uplynulý týden dostalo spoustu dalších streamerek ban za velmi podobných okolností.

Chápu odkud se tato pravidla berou. Na streamech je určitě potřeba nějaká regulace nahoty. Je ale důležité, aby se tyto zákazy nezměnily spíše v šikanu.

Další články:

Další články autora:

1 Comment

Add yours

+ Leave a Comment

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.