Among Us se stalo nejkopírovanější hrou roku

Estimated read time 2 min read

Naštěstí jsou fanoušci na lži zvyklí.

Je až ironické vidět, že hra, která je založena na klamu a přetvářce, má kolem sebe tolik napodobenin. Among Us je momentálně velmi populární a tyto hry mají bohužel tendenci být napodobovány. V případě Among Us je to docela jednoduché, protože koncept je vlastně velmi jednoduchý a malé grafické nedostatky nejsou tak velkým problémem.

Na scénu tak přišlo spoustu napodobenin. V Číně se třeba uchytila hra Werewolf Among Us. I na Steamu je těchto her plno – Killer: Infected One of Us, Imposter Inside Us nebo Pretend, které brzy vychází. Na straně VRChatu se objevilo 3D Among Us a třeba Epic spustil limitovaný mod Spy Within.

Pokud máte chuť vyzkoušet hru, která je podobná, ale není nutně prostou kopií, můžete vyzkoušet Project Winter. Tato hra však vyžaduje trochu více času a soustředění, protože vše trvá trochu déle. Nejlépe se ovšem hraje s větší partou přátel.

Jde tedy vidět, že Among Us získalo skutečně velký úspěch. Ve velmi krátkém čase můžete zažít něco skutečně jedinečného. Hráči momentálně očekávají novou mapu a vývojáři si určitě s velkým množstvím kopií nedělají moc velké starosti. Jejich fanoušci jsou totiž na klam už zvyklí.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.