Among Us se stalo nejkopírovanější hrou roku

Hry

Naštěstí jsou fanoušci na lži zvyklí.

Je až ironické vidět, že hra, která je založena na klamu a přetvářce, má kolem sebe tolik napodobenin. Among Us je momentálně velmi populární a tyto hry mají bohužel tendenci být napodobovány. V případě Among Us je to docela jednoduché, protože koncept je vlastně velmi jednoduchý a malé grafické nedostatky nejsou tak velkým problémem.

Na scénu tak přišlo spoustu napodobenin. V Číně se třeba uchytila hra Werewolf Among Us. I na Steamu je těchto her plno – Killer: Infected One of Us, Imposter Inside Us nebo Pretend, které brzy vychází. Na straně VRChatu se objevilo 3D Among Us a třeba Epic spustil limitovaný mod Spy Within.

BANNER_WEB2.jpg

Pokud máte chuť vyzkoušet hru, která je podobná, ale není nutně prostou kopií, můžete vyzkoušet Project Winter. Tato hra však vyžaduje trochu více času a soustředění, protože vše trvá trochu déle. Nejlépe se ovšem hraje s větší partou přátel.

Jde tedy vidět, že Among Us získalo skutečně velký úspěch. Ve velmi krátkém čase můžete zažít něco skutečně jedinečného. Hráči momentálně očekávají novou mapu a vývojáři si určitě s velkým množstvím kopií nedělají moc velké starosti. Jejich fanoušci jsou totiž na klam už zvyklí.

Please Donate To Bitcoin Address: [[address]]

Donation of [[value]] BTC Received. Thank You.
[[error]]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *