Fortnite dostane pohled z první osoby

Estimated read time 2 min read

Fortnite se konečně dočká pohledu z první osoby! Novinka byla oznámena na State of Unreal livestreamu. Epic Games zde odhalili své plány na tento rok a také ujistili, že si ještě letos zahrajeme z pohledu první osoby.

Kameru je na záznamu možné vidět přímo v akci. Zdá se celkem propracovaná a lepší, než je momentálně střílení přes zaměřovač. Možná se vám to teď nezdá, ale Fortnite je plný pěkných věcí a pohled první osoby nám nabídne skvělou možnost, jak svět vidět zase úplně jinak.

Jak to ale teď bude fungovat ve hře? Na tuto otázku odpověď nemáme. Budeme snad mít úlpně nový režim, kde se bude hrát pouze s novou kamerou? Nebo si hráči budou moci vybrat přímo v klasické hře? Je totiž snad jasné, že pohled první osoby má proti klasické stávající kameře jasné nevýhody. Hra je už od samého začátku velký chaos a v první osobě mohou uniknout důležité informace.

(zdroj: Epic Games)

Řekl bych, že pohled třetí osoby v mnoha případech pomáhá k vítězství. Díky němu můžete sledovat své okolí z bezpečí úkrytu nebo čekat na svou kořist někde za rohem. Možná by však bylo hezké zjistit, jak by se některým hráčům dařilo pouze s prvním pohledem. Průběh celé hry by se mohl dost změnit.

Nebude teda nakonec nová kamera jenom k tomu, ať se můžeme dívat na nové skiny svých kamarádů?

Samozřejmě se letos dočkáme i jiných novinek. Nově nebude chybět třeba „chat v blízkosti“. Není totiž nad to poslouchat cizí konverzace, když o vás neví. Dále se pak můžete těšit na obchodování s itemy nebo custom úkoly.


Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.