Hra Cube World zažívá velký comeback! Známe datum vydání

Estimated read time 2 min read

Návrat hry Cube World už asi nikdo nečekal.

Cube World si prošel opravdu trnitou cestou. Když se před pěti lety toto Minecraftem inspirované RPG odmlčelo, nikdo si nemyslel, že o něm ještě uslyšíme. Vývojáři nám však ukázali opak. Všechny překvapili tím, že oznámili datum vydání plné hry.

Oficiální vydání na Steamu by mělo proběhnout 30. září. O ceně se toho zatím moc neví. Dobrá zpráva je ale to, že všichni, kdo si koupili alphu v roce 2013, dostanou automaticky klíč i na plnou verzi! Navíc si všichni majitelé z roku 2013 budou moci zahrát betu. Ta startuje už dnes, týden před oficiálním začátkem prodeje pro všechny ostatní hráče.

Pokud nevíte o čem Cube World je, určitě se podívejte na trailer. Ten vám velmi dobře popíše to, co od hry můžete očekávat. Na první pohled se může zdát, že jde jen o další Minecraft napodobeninu. Nenechte se ale zmást! Cube World je spíše akční RPG, které se odehrává v procedurálním světě. Můžete si vybrat ze tří class.

Samozřejmě se tu objevují i společné prvky s Minecraftem. Nakonec je jím hra velmi inspirována. Pořád můžete vyrábět nástroje nebo si ochočit zvířata. Jsem velmi zvědavý, co Cube World nabídne do budoucna. Určitě o hře neslyšíme naposled.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.