Filmové Uncharted opět v problémech!

Estimated read time 2 min read

Nathan Drake a filmové zpracování jeho dobrodružných cest, ve kterých pátrá po svých předcích, jsou v ohrožení, ale nikoli poslány k ledu.

Kdo alespoň letmo sleduje problematiku filmů a o to více filmové ztvárnění herních postav by měl vědět, že udržet režiséra se Uncharted stále nedaří. Tentokrát opouští tento projekt Travis Knight, který natočil např. Bumblebeeho.

Důvodem proč Knight pouští možnost režírovat film Uncharted jsou plány Toma Hollanda, který by rád dal přednost dalšímu titulu Spider-man. Natáčení třetího Spider-mana si Holland naplánoval na letošní léto.

Není jasné, kdo se tohoto projektu teď ujme. Doufám, že sedmý režisér (už jen kvůli číslu 7) své dílo dotáhne do konce. Mezi příchozí a zároveň i odchozí režiséry patří např. Shawn Levy, který režíroval seriál Stranger Things nebo Dan Trachtenberg a jeho 10 Cloverfield Lane.

Ke ztvárnění hlavních hrdinů byli vybráni herci Mark Wahlberg a Tom Holland. Jenže film je v produkci tak dlouhou, že by Wahlberg už Nathana hrát nemohl a byl tak vybrán jako tvář Viktora Sullivana. Za tohoto stavu je Mark W. připraven hrát společně s Hollandem tak maximálně v příběhu, který se odehrává nějaký čas před událostmi prvního Uncharted: Drake’s Fortune.

Zdroj: gamesradar.com

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.