Legendární PewDiePie ohlásil pauzu od YouTube

Estimated read time 2 min read

PewDiePie se na nějakou dobu loučí s internetem.

Tak je to konečně tady – PewDiePie, jeden z největších influencerů, oznámil svůj dočasný odchod z YouTube. Jeho důvod je však pochopitelný a nikdo se na něj určitě zlobit nebude.

PewDiePie, vlastním jménem Felix Kjellberg, si vzal svou dlouholetou přítelkyni Marzii v roce 2019. Za nějakou dobu po této velké události se přestěhovali do Japonska, kde chtěli začít svůj společný život. Dříve tento rok pak slavný pár oznámil, že spolu čekají dítě a pomalu se připravují na rodinu.

S tak velkou změnou příchází samozřejmě obrovská zodpovědnost. Život ve velmi odlišné zemi a výchova dítěte zabere spoustu sil a energie. Malá pauza od internetového života proto vypadá jako správná volba.

Nemusíte se ale bát! PewDiePie neodchází navždy. Řekl, že zatím neví, co pro něj budoucnost chystá a nyní by se chtěl připravit na to, aby z něj byl dobrý otec. YouTube proto momentálně není jeho priorita. Fanoušci jeho rozhodnutí přijali velmi dobře. Felix navíc takovou pauzu udělal již několikrát a vždy se nakonec vrátil.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.