Spekulace: EA Sports FC 25

Estimated read time 4 min read

Odhalení nového dílu EA FC 25 by mělo přijít jako každý rok v červenci. Datum vydání připadá na 27. září, což se nezměnilo od roku 2000. EA FC 25 by měla přinést mnoho nových funkcí. Musím říct, že jde pouze o spekulace. FC 24 se podle větší části hráčů moc nepovedla a to hlavně mód Ultimate team. Co by EA Sports potřebovala je pořádná konkurence. Vedle FC 24 vyšlo eFootball 2024, ale pomalu se ztrácejícími licencemi upadá i eFootball. Jelikož EA ukončila práci s FIFA, tak ztratila licenci na název FIFA. Toho se ujalo studio 2K, což se jeví jako velká konkurence pro EA Sports. 2K stojí za tituly jako je NBA a WWE. Jenže nevyšla zatím oficiální zpráva od 2K, kdy má vyjít fotbalový simulátor FIFA.

Nový díl bude muset toho hodně opravit z minulého ročníku, aby si udržel stávající fanoušky, potažmo upoutal nové fanoušky. Začneme od nejhranějšího a nejvýdělečnějšího módu Ultimate team. Tento mód v aktuálním ročníku mnoho hráčů omrzel. Jde o to, že tento mód je hlavně pay2win a vychází i hodně karet. Téměř každý týden vychází různé a vylepšené karty jednotlivých hráčů. Tenhle trend by měli omezit. Většina hráčů, kteří nedají do hry peníze, tak nemůžou hrát za nejlepší karty, jelikož stojí hodně peněz nebo je musí získat z balíčků. A balíčky jde získat buď hraním a plněním úkolů anebo si je koupit za reálné peníze. Kvůli možnosti kupování balíčků a přes nesmyslné vydávání mnoho nových karet tento mód upadá. V případě, že vývojáři nebudou poslouchat svoje fanoušky, může se stát, že tento mód za chvíli nebude nikdo hrát. Zatím nejsou žádné spekulace o novém vylepšení.

zdroj: ea.com

Druhý nejhranější mód je Kariéra. K tomu právě přešlo hodně hráčů. Co by určitě přivítali čeští hráči tak Českou ligu. Každý rok je mnoho spekulací, že Česká liga se má objevit, ale zatím se dlouhé roky nedohodli LFA (Ligová fotbalová asociace) a EA. Největší spekulací je kariéra za rozhodčího. I k minulému dílu předcházela tato spekulace, ale bohužel se neobjevila ve hře. Podle spekulací by záleželo čistě na hráči, jestli by pískal spravedlivě nebo by byl zaujatý a třeba k tomu bral úplatky. Tuto novinku by určitě přivítala spousta hráčů. Druhou novinku, kterou by si přálo hodně hráčů, tak je online kariéra. Mohli byste se svými kamarády bojovat o titul, snažit se získat lepší hráče. Podobná možnost online kariéry je ve hře F1, jehož vydavatelem je také EA Sports. Určitě by se tento nový mód v kariéře stal jednou z nejlepších novinek za poslední léta.

Pro clubs – je to jediný mód, kde můžete hrát s více kamarády (min. 2, max. 11) proti dalším reálným hráčům. Pro clubs je dlouhé roky přehlížen vývojáři a určitě by si zasloužil více pozornosti, tak uvidíme, jestli nový ročník něco změní v tomto módu.

Online zápasy, Volta Football – tyto dva módy jsou nejméně hrané. Třeba Volta je dobrá na vyblbnutí a oddychnutí od ostatních módů. Nejsou žádné spekulace, že by měla přijít nějaká novinka k těmto módům a s největší pravděpodobností zůstane Volta a online zápasy bez změny.

Uvidíme, co nakonec přinese nový ročník EA FC 25 a jaké spekulace se vyplní.

– redaktor Dominik Vaner

Obrázky a informační zdroj – ea.com


Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.