Ian a Anthony odkoupili zpátky Smosh

Estimated read time 2 min read

Anthony Padilla se navíc vrací zpět do týmu.

Pokud se na YouTube už nějakou dobu pohybujete, možná si vzpomínáte na legendární kanál Smosh. Jednu dobu byl tento kanál úplně na vrcholu slávy a od té doby zažil své dobré i špatné chvilky. Zakladateli tohoto kanálu jsou původně Anthony Padilla a Ian Hecox. Ti před několika dny vydali oznámení, že odkoupili svůj starý kanál zpět a plánují spolu úplně nový obsah.

Smosh je jedním z kanálů, který položil základy pro další úspěšné tvůrce. Ať už se na internetu dělo cokoli, Smosh tu vždycky byl a postupně se měnil. Všechny dobré věci však musejí jednou skončit. Ian a Anthony se nakonec rozdělili a každý šel svou vlastní cestou.

Anthony dříve řekl, že v té době cítil úpadek svých tvůrčích schopností a přátelství mezi ním a Ianem nebylo v nejlepší kondici. Ian naopak na kanálu Smosh zůstal a snažil se jej udržet naživu. V roce 2011 byl Smosh odkoupen společností Defy Media, která však později ohlásila bankrot. Záchrannou ruku v roce 2019 podali Rhett a Link z Mythical Entertainment, kteří Smosh odkoupili.

Ian a Anthony se však po dlouhých letech opět sešli a dohodli se, že právě teď je ta vhodná doba převzít Smosh opět do vlastních rukou. Od Mythical Entertainment proto odkoupili většinový podíl. Rhett a Link ochotně s obchodem souhlasili a navíc si stále udrželi alespoň menšinový podíl.

Smosh teď slibuje, že se vrátí ke svým základům a budou se opět zaměřovat hlavně na komediální videa. Pokud však sledujete třeba Smosh Gaming nebo Smosh Pit, nemusíte mít strach, protože tyto kanály zůstanou nezměněné.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.