V říjnu se dočkáme třetí epizody The Long Dark!

Estimated read time 2 min read

Dlouhé a mrazivé čekání se konečně vyplatilo.

Třetí epizoda oblíbené survival hry The Long Dark je konečně tady. Tedy ne úplně tady, ale už hodně blízko. Ti, kteří hráli story mod, si na další epizodu museli počkat opravdu dlouho. Už teď víme, že po této epizodě budou následovat dvě další. Jak dlouho na ně budeme čekat je zatím velmi nejisté.

Už jsou to dva roky, co The Long Dark opustilo fázi Early Access a s ním nám zanechalo „pouze“ dvě epizody. Třetí byla plánována na konec roku 2018 a další dvě pak měly vyjít někdy v průběhu roku 2019. Jak vidíte, plány se docela změnily.

Velkým faktorem bylo hlavně uzavření studia Capcom Vancouver. Vývojáři museli najmout spoustu nových lidí. Kvůli velkého tlaku na nové programátory, grafiky, testery (a další) se rozhodli datum vydání posunout na neurčito.

O nové epizodě jsme se zatím moc nedozvěděli. Víme jen, že nebudeme hrát za Willa, ale za jeho bývalou ženu. Tito dva jsou spolu odděleni po pádu letadla. Alespoň takhle popsal třetí epizodu jeden z vedoucích celého projektu. Příběh se tak posune zase o kousek dál. Uvidíme vše z nové perspektivy. Nemusíte se ale bát, vše perfektně zapadá do světa The Long Dark.

Crossroads Elegy je plánováno na 22. října. Survival mod pak dostane update někdy v prosinci. Pokud tedy nemáte na zimu žádné plány, možná je dobrý čas vrátit se do zasněženého světa Tle Long Dark.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.