Valve údajně pracuje na konkurenci Overwatch!

Estimated read time 2 min read

Vzniká ve Valve nová konkurence pro Blizzard?

Na internetu se nic neutají a úniky zřejmě občas zasáhnout i ty největší společnosti. Tentokrát se k nám dostala informace, že Valve pracuje na jasném konkurentovi oblíbené hry Overwatch od Blizzardu. Vše má ještě probíhat pod pokličkou v uazvřené alfa verzi a proto se přímo ke hře zatím dostanou jen zaměstnanci Valve. I přes to však na internet uniklo pár obrázků a informací.

Hra by měla mít název Deadlock a jedná se o 6v6 hrdinskou střílečku z pohledu třetí osoby. Herní mapy budou prý obrovské a zvláštní pozornost by měla jít na rozmanité hrdinské schopnosti.

A kde se všechny tyto informace vzaly? Jako zdroj je uváděn Tyler McVicker. Pokud se v této komunitě trochu pohybujete, určitě víte, že jde o velmi důvěryhodného člověka. Podle jeho popisu hra vypadá jako dost velký chaos. Měli bychom se setkat s roboty, kouzelníky a všelijakou jinou havětí.

Deadlock je prý ve vývoji již od roku 2018. Mělo by jít o spojení spousty zajímavých her – Smite, Dota 2, Valorant, Overwatch, Team Fortress 2 a podobně. Velká část hrdinů se má údajně inspirovat Dotou. Rovněž se prý zkoušely prvky z Portalu a Half-Life, ale ohlasy na tuto verzi hry byly spíše špatné a proto se Valve zaměřuje více na fantasy.

Musím říct, že z této novinky mám zatím smíšené pocity. Jelikož je ale všechno jen v rovině spekulací, nemá smysl více hru rozebírat. Nejlepší bude si počkat na oficiální odhalení.


Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.