Dočkáme se pokračování The Order: 1886?

Estimated read time 2 min read

Následující generace konzolí se blíží a přední z nich, tedy PlayStation 5 a Xbox Series X budou potřebovat vystřelit svou publicitu na nejvyšší příčky. Ať už Sony či Microsoft se musí o nejvyšší příčku protlačit tím nejlepším starter packem her.

Jednou z možností by mohla být hra The Order: 1886, která by tak mohla dostat druhý dech a stát se tak exkluzivitou obou společností, nikoliv jen pro PlayStation.

Zatímco vývojářské studio Ready At Dawn potvrdilo, že pracuje na nové třiáčkové hře, ale prozatím neznáme žádné další podrobnosti ohledně nadcházejícího dílu The Order a vůbec zda se jedná o pokračování tohoto exkluzivního titulu pro PS. Jenže OsirisBlack na fóru NeoGAF s tématem PS5/XBX vypustil pár hlavolamů, které směřovaly právě k pokračování The Order: 1886.

Údajný Trailer mu ukázal muže se světelným zařízením na rameni, který se brodí tmou, poté střílí a prchá před ozbrojenými monstry. Pod dveřmi, kde se muž schová se ukáží žluté oči monstra se slovy „Našel jsem tě“ – to vše se odehraje těsně předtím než se ukáže název hry a trailer skončí. OsirisBlack psal, že v traileru jsou použity spíše prvky hry než jen cutscény a naznačoval, že konkrétně tato fyzika a světlo je na jiné úrovni.

OsirisBlack je hlavním moderátorem a členem tohoto fóra, který se momentálně soustředí na téma PS5 či XSX.

Zdroj: neogaf.com, gamesradar.com

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.