Oblíbený herec Lance Reddick zemřel ve věku 60 let

Estimated read time 2 min read

Mezi jeho největší role patří Charon z filmů John Wick a Zavala z Destiny.

Ve věku 60 let nás náhled opustil velmi oblíbený herec Lance Reddick. 17. března 2023 byl nalezen mrtvý ve svém bytě v Los Angeles. Příčina jeho smrti je zatím nejasná, ale podle TMZ zemřel z přirozených příčin bez žádných dalších potíží.

Jeho největší rolí byl bezpochyby Charon ve filmech John Wick. Vzal tuto nevýraznou roli a přetvořil ji na postavu, kterou chtěli fanoušci vidět stále častěji. To se také stalo ve filmu John Wick 3, kdy jsme mohli vidět jeho plné pracovní nasazení. Tuto roli si zopakoval i ve filmu John Wick 4, který za pár dní přijde do kin.

Kromě toho ale působil např. v seriálech The Wire – Špína Baltimoru, Ztraceni nebo Hranice nemožného. Jednou z poslední jeho velkých rolí byl Albert Wesker v seriálu Resident Evil: Lék, který však u fanoušků pohořel.

Reddick zanechal svou obrovskou stopu i ve světe her. Všechno své nadání uplatnil jako velmi oblíbený komandér Zavala ve světě Destiny. Fanoušci her Horizon Zero Dawn a Horizon Forbidden West na něj vzpomínají v jeho roli Sylense. Úplně naposledy pak jeho hlas pravděpodobně uslyšíme v titulu Hellboy: Web of Wyrd.

(zdroj: Netflix)

Lance Reddick měl ke svým fanouškům opravdu blízko a často s nim komunikoval skrz sociální sítě. Po jeho smrti zde zůstala manželka Stephanie, syn Christopher a dcera Yvonne.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.