TOP 10 zajímavých Android aplikací, které možná neznáte

Estimated read time 2 min read

Vlastníte mobil se systémem Android a máte trochu volného místa? Nebo si chcete jen trochu usnadnit život nějakou zajímavou aplikací?  Rád bych vám tedy představil náš list TOP 10 zajímavých aplikací na Android. Všechny zmíněné aplikace by určitě neměli uniknout vaší pozornosti. Váš telefon už totiž dávno není jen přístroj na volání a psaní SMS. Využijte vašeho kapesního miláčka opravdu naplno!

Seznam není očíslován, protože každou aplikaci využijete v jiné situaci a za jiným účelem. Sestavit pořadí je tedy téměř nemožné, protože každému se zrovna hodí něco jiného. Tak pojďme na to!

 

 

 

 

Parallel Space

Začínáme velmi zvláštní aplikací, která dokáže „naklonovat“ vámi zvolené aplikace a spustit tím tedy dvě instance najednou. K čemu je to dobré ptáte se? Představte si, že máte dva instagram profily, jeden veřejný a jeden soukromý, pouze pro kamarády. Díky Parallel Space můžete být přihlášeni na obou účtech najednou a tím se zbavíte nutnosti neustále se přihlašovat a odhlašovat. Na oba účty se tedy dostanete pomací jediného kliknutí!

Google Keep

Je docela možné, že tuto aplikaci máte na svém mobilu předinstalvoanou z doby, kdy jste telefon koupili. Možná jste ji doteď jen nevyužili a to je škoda! Zjednodušeně jde vlastně o jednoduchou aplikaci na poznámky. Nemusíte však používat jenom text. K poznámce můžete vložit fotku, seznam nebo audio nahrávku. Nastavit lze samozřejmě i upozornění. Na Google Keep je dobré to, že všechny vaše poznámky ukládá na cloud přímo skrz váš Google účet. Díky toho se na poznámky můžete podívat na jakémkoli zařízení. I na PC!

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.