TOP 5 her, na které jste možná v roce 2021 zapomněli

Estimated read time 3 min read

Neutekl vám letost nějaký zajímavý titul?

Jak se nám blíží poslední den roku 2021, je možné, že máte plné ruce práce s Halo: Infinite, novým Battlefiledem nebo třeba singleplayerovou hrou Deathloop. Určitě však není na škodu připomenout si hry, které vás tento rok možná minuly. Jejich výčet může být obrovský, proto jsme ho zkrátili na pět, které podle nás rozhodně stojí za vyzkoušení.

The Medium

Hororovému žánru tento rok jistě kraloval Resident Evil Village, ale určitě by se nemělo zapomenout i na hru The Medium. Jde o horror/puzzle hru se skvělým hereckým obsazením. Celá hra je plná komplexních postav a nepřátel.

Outriders

Hra Outriders si zažila jízdu na horské dráze. Svou popularitu si zíksla hlavně díky toho, že prvního půl roku 2021 byla indie scéna jako vyprahlá poušť. O to větším zklamáním bylo, že Outriders mnoho hráčů velmi rychle omrzelo. Hra měla krásné vizuální efekty, spoustu zajímavých zbraní a bohužel také velmi repetetivní koridorové levely.

NieR Replicant ver.1.22474487139…

NieR je krásnou definicí toho, jak se neznámá serie může stát světovým hitem. Pro NieR Replicant ver.1.22474487139… to však bohužel moc neplatilo. Kromě Game Awards se po remasteru této milované RPG hry slehla zem. Může za to především to, že hned pár dní po jejím vydání vyšel i Mass Effect: Legendary Edition, který všechnu konkurenci na chvíli zakopal hluboko do země.

Chicory: A Colorful Tale

Vůbec bych se nedivil, jestli jste o této hře vlastně vůbec neslyšeli. Jde o pohodovou hru o psovi, který umí barvit věci okolo sebe. Navíc se potká s řadou postav, které jsou trefně pojmenovány po jídle. Hra má příjemný soundtrack, je hratelná i v co-op modu a má velmi rozmanitou paletu barev. Pokud máte chvíli čas, určitě stojí za vyzkoušení.

Deltarune Chapter 2

Undertale si ve své době získalo srdce mnoha fanoušků. Je proto celkem logické, že se jeho autor pokusí na úspěch své první hry navázat. Tímto pokusem se stala hra Deltarune, jejíž druhá kapitola vyšla tento rok. Opírá se především o zajímavý humor a dosti hluboký příběh. Hra se bohužel tak trochu ztratila ve velké změti ostatních (možná více zajímavých) titulů.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.