TOP 10 her této dekády

Estimated read time 2 min read

Rok 2019 se nám pomalu blíží ke konci a s ním i očekávaný konec této dekády. Uplynulých pár let nám zanechalo spoustu titulů, které se už navždy zapsaly do herní historie. Pojďmě se teď podívat na ty nejpovedenější.

10. Overwatch

Pokud chcete opravdu dobrou a originální multiplayer zábavu, nechte to na Blizzardu. Overwatch na přeplněný trh multiplayer stříleček přineslo něco úplně nového. Ať už hru máte rádi nebo ne, je fakt, že její komunita je stále aktivní a vývojáři také.

9. Bloodborne

Snad v každé hře od From Software jde vidět, že všechny své hry berou opravdu vážně. Jejich pojetí viktoriánské éry se ale vážně povedlo. Není snad vůbec nikdo, kdo by neslyšel o legendární hře Bloodborne. Odebrání štítů z Dark Souls hře dodalo ještě více akce. Bloodborne si své fanoušky získalo nejen hratelností, ale i zvráceným příběhem a nádherně zpracovaným prostředím.

8. Red Dead Redemption 2

Hráči na pokračování čekali spoustu let, ale nakonec se to vyplatilo. RDR2 si bere silné stránky z předchozí hry a navíc přidává nějaké vlastní. Hlavně naprosto dokonalý smysl pro detail z této hry dělá klenot dnešní herní doby. Je vidět, že každý člen vývojářského týmu ze sebe vydal maximum.

Pokračování na další stránce!

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.