Nejlepší hry na vyzkoušení nové grafiky

Estimated read time 2 min read

Jestli jsi opravdový gamer, určitě ten pocit znáš. Pocit ze zakoupení nové grafiky a následnou zvědavost, jak moc dokáže posunout ten malý měřič FPS v rohu obrazovky. Rychle tedy zapojíš svého nového miláčka, zapneš svou oblíbenou hru a necháš ji škemrat o odpuštění v nejvyšších detailech. Díky těm novým snímkům navíc si alespoň konečně dokážeš odpustit ty velké pěníze, které jsi za své nové GPU dal.

Každý má určitě svůj list her, které hned zkusí po zakoupení nového PC komponentu. Které hry vám dělaly potíže? Kterou hru jste si nemohli užít, protože detaily vlasů prostě nebyly na ultra nastavení? Přesně tyhle kousky okamžitě zapínáme. Pokud si však nejste jistí, sestavil jsem pro vás seznam několika her, které by vám mohly o vaší nové grafice prozradit něco víc.

Crysis 3

Jooo Crysis 3. Na poli úspěšnosti to nebyla nějak převratná hra, ale na test nové mašiny se krásně hodí. Nemusíte ani hrát nějak dlouho. Stačí rozbít obličej pár nepřátelským agentům a hned uvidíte, kolik toho nový hardware dokáže. Hra už bohužel vykazuje menší známky stárnutí. Kdysi jsem při testu hned pomýšlel na Crysis, protože ve své době byl skutečně vrcholem. Teď už tomu tak není. Ale o co jde, alespoň můžete vyzkoušet to nejvyšší nastavení. A kdo ví, třeba ho vaše nová grafika utáhne ve 4K!

The Witcher 3

Tahle pecka v seznamu určitě nesmí chybět. Je vůbec někdo, kdo si při nadpisu nevzpomněl na Wither 3? Hra je to opravdu krásná a na novějších sestavách jede dobře. Ale vy máte nové GPU a chcete, aby jela ještě líp! A ono to opravdu funguje. S každým snímkem za sekundu je totiž Geralt krásnější a krásnější. A konečně si můžete zapnout ty krásné ultra vlasy. Hned se na tu hru dívá mnohem líp.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.