Nový No Man’s Sky trailer ukazuje spoustu zajímavých novinek!

Estimated read time 2 min read

No Man’s Sky chystá další velký update

Hello Games se pomalu připravují vypustit do světa nový update pro No Man’s Sky, který byl oficiálně oznámen právě dnes. Na Youtube se objevilo video, které ukazuje celou řadu novinek. Tento update bude opravdu stát za to!

Tentokrát se nejvíce zaměřili na rozmanitost prostředí. Nové exotické lokace prý zajistí mnohem lepší zážitek z objevování a planety budou několikrát barevnější než teď. Alespoň tak to tvrdí již zmíněné video.

Také mám dobrou zprávu pro všechny poníky a jednorožce. Hra bude obsahovat duhu! Pokud však duha není zrovna váš šálek kávy, možná vás nalákám na velmi nepřátelské biomy se šíleným klima. Najít tam můžete hlavně vzácné materiály.

Nejde však jen o krásné pohledy na krajinu! Nyní budete moci vykopat různé mimozemské ostatky nebo si domů odnést vzácné artefakty z celého vesmíru. S nimi si pak vyzdobíte svou krásnou základnu. S tím se také pojí přidání nových částí na stavbu. Postavit si můžete třeba i ohňostroj na oslavu vašich úspěchů!

K dalším novinkám patří různé druhy živých organismů, havarované drony nebo trosky kosmických lodí, které je možno prohledat. Své hraní si taky můžete zpestřit novým emotem či funkcí komunitních misí.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.