Herní myš Genesis GX57 s vynikajícím poměrem cena–výkon

Estimated read time 2 min read

Genesis GX57 je oblíbená herní myš, která díky atraktivní aktuální ceně nabízí vynikající poměr cena–výkon.

Přesnost a dynamická změna DPI

Tato herní myš má optický sensor AVAGO 3050 s citlivostí až 4 000 DPI a poskytuje tolik vyžadovanou přesnost při hraní her. Rozlišení lze volit ze čtyř přednastavených režimů podle potřeby samotného hráče a jeho nároků až do hodnoty 4 000 DPI. Barva podsvícení myši pak informuje hráče o hodnotě zvoleného rozlišení.

Software pro hráče

Dodávaný software umožňuje naprogramovat šest tlačítek a přiřadit jim požadované funkce. Možnost individuálního nastavení pak dává hráčům výhodu nad soupeři.

Extrémně rychlé hodnoty odpovědi

Krátké a rychlé reakce umožňuje frekvence snímkování myši, která dosahuje až 1 000 Hz. To přináší hráčům další výhody.

Ergonomický tvar

Ergonomický tvar a pogumované boky myši zajišťuje pohodlné držení jak pravou, tak levou rukou. Teflonový povrch pojezdů umožňuje snadný a plynulý pohyb na jakémkoli povrchu, aniž by se to negativně projevilo na pocitu, který přechází do ruky. Myš je také speciálně vyvážena pomoci závaží, která umožňují ještě lepší ovládání myši a tedy i větší kontrolu nad tím, co se odehrává na monitoru.

Použité materiály a příznivá cena

Při výrobě této myši jsou používány jen komponenty z nejkvalitnějších materiálů. Opletený kabel myši je odolný proti poškození, perfektně padnoucí komponenty a příznivá aktuální cena dělají z myši Genesis GX57 favorita v pomyslné soutěži cena–výkon.

Cena a dostupnost:

Myš Genesis GX57 je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a doporučená koncová cena včetně DPH je aktuálně 389 Kč.

Specifikace:

Počet tlačítek: 6
Počet programovatelných tlačítek: 6
Senzor: Optický senzor AVAGO 3050
Rozlišení: 250 – 4000 dpi
Zrychlení: 20 G
Rychlost: 60 ips
Snímkování: 1000 Hz
Konektor: USB 2.0

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.