Bethesda odhaluje Fallout 1st!

Estimated read time 3 min read

Jako blesk z čistého nebe přichází Bethesda Game Studios se svým prvním prémiovým předplatným pro Fallout 76.

Fallout 1st je název pro nové prémiové předplatné pro jejich kultovní titul Fallout 76, které můžete získat za 12,99$ na měsíc nebo 99,99$ za rok. Pomocí Fallout 1st se dostanete k soukromým (privátním) serverům, jako měsíční zálohu za předplatné dostanete 1650 atomů (za každý předplacený měsíc) – mikrotransakce za 1650 atomů činí asi 15 $, v poslední řadě získáte unikátní kosmetiku.

Prémiové předplatné příchází tak s několika funkcemi, které hráči požadují více než rok, jako je bezedný Scrapbox (slouží k ukládání craftingových materiálů) či sekundární cestovní bod nazývaný Survival Tent.

Privátní servery jsou z celého předplatného Fallout 1st stěžejní záležitostí. Přesně tahle možnost mění Fallout 76 na RPG pro jednoho hráče, ale také budete mít možnost pozvat své přátele (až 7 hostů). Bethesda dále přislíbila, že pokud zakládající hráč, který vlastní předplatné, opustí soukromý svět, tak jeho svět bude i nadále aktivní, dokud neskončí předplatné. Studio také uvedlo, že prívatní servery Fallout 76 dostanou podporu módů „v budoucnosti„.

Výše uvedený Survival Tent obsahuje stash, spací pytel, scrapbox, varnou stanici, a „nástroj pro ukončení dne po prozkoumání Appalachie“ nejspíše podobizna kytary. Tent je v podstatě takový druhý tábor, který si vy sami přizpůsobíte.

Scrapbox i Survival Tent lze použít jak ve veřejném světě tak i v tom soukromém, což dává předplatitelům Fallout 1st ohromnou výhodu oproti non-subs. Bethesda říká, že „pokud zrušíte členství nebo vyprší jeho platnost, budete mít stále přístup ke svým atomům a k uloženým zdrojům ve vašem Scrapboxu„. Butete však moci pouze vybrat, ale nikoliv přidávat.

Pokud budeme chtít rozebírat unikátní kosmetiku, která je součástí Fallout 1st – získáte přístup k exkluzivním emocím, ikonám a také k Ranger Armoru, který je přímo ve Fallout: New Vegas. Hráči se dožadovali Ranger setupu od vydání 76, takže jsme se konečně dočakli i přesto, že jsou uzamčené za PayWall.

Zdroj: gamesradar.com

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.