Studio Infinity Ward bylo evakuováno kvůli bombě

Estimated read time 2 min read

Opravdu byla v Infinity Ward bomba nebo chtěl někdo jen rychle zbohatnout?

Před pár dny přistála do studia Infinity Ward výhružka bombového útoku. Studio má sídlo v Los Angeles a stojí třeba za Call of Duty: Infinite Warfare. O incidentu informoval server Kotaku, který měl zdroj přímo v místě události. Všichni zaměstnanci byli nuceni odejít ze svého pracoviště. Svědci říkali, že policie nařídila vyklidit budovu již ráno. Všichni zaměstnanci jsou v pořádku a nikomu se nic nestalo. Šlo jen o vtip nespokojeného COD fanouška?

Spíš bych to popsal jako moc nepovedený pokus o vtip. Pokud se však šiřitele této informace podaří dopadnout, určitě bude svého pokusu litovat. Tato evakuace pravděpodobně souvisí se spoustou dalších, které ve stejné době zachvátily Ameriku a Kanadu. Údajný útočník prý požadoval 20 000 dolarů vyplacených v Bitcoinech. Jinak prý bomby vybouchnou. Podle NBC se objevilo dalších nejméně 50 takovýchto oznámení jen v Los Angeles. Dalšími cíly se stal třeba New York, Oklahoma, Washington nebo Toronto.

Na žádném z těchto míst se však výbušnina nenašla. Policie říká, že těmto výhružkám nevěří a nedává jim velkou váhu. Je to prý jen dobrý pokus jak z někoho vymámit peníze a rozpoutat chaos. Každý z těchto „útoků“ však musí být prověřen.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.