Startuje nová sezóna středoškolské esport ligy!

Estimated read time 2 min read

Bude se soutěžit o ceny v hodnotě přes 6240 euro!

Již 4. ročníkem pokračuje projekt Slovenksá a Česká středoškolní esport liga a přináší s sebou rekordní prizepool. Studenti se mohou utkat ve velké řadě her jako CS:GO, League of Legends, Brawl Stars, Apex Legends a nově i Valorant. Žáci středních škol tak opět dostávají možnost ukázat své jedinečné schopnosti. Pokud vás něco takového zajímá, na registraci máte čas do 6.3.2022.

Zapojit se může jakýkoli žák slovenských a českých středních škol. Stačí se jen prokázat potvrzením o studiu nebo průkazem ISIC a jste ve hře. Všechny zápasy navíc probíhají online a nemusíte tak mít strach, že by vám při hraní něco uteklo. Můžete tak reprezentovat svou školu úplně z pohodlí domova. Minulý rok se do projektu zapojilo přes 200 českých a slovenských škol.

Hlavním cílem celého turnaje je podpořit mezi studenty rozvoj komunikačních a kognitivních schopností, které jsou podle vědeckého bádání skvěle rozvíjeny právě při hraní počítačových her. K některým hrám je navíc potřeba nastudovat dosti podrobný materiál pouze v anglickém jazyce, což mezi studenty rozšíří jak pojem o samostudiu, tak i schopnost chápání anglického textu. Studenti tak mají jedinečnou příležitost skvěle se pobavit, reprezentovat svou školu a také rozšířit své obzory.

Podrobnější informace včetně odkazů na jednotlivé přihlášky naleznete přímo na webu projektu. Hrát se začně už 7.3.2022!

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.