Hyper Scape vychází 11. srpna i s první sezónou!

Estimated read time 2 min read

Otevřená beta skončí 2. srpna.

Ubisoft nám své battle royale Hyper Scape představil teprve před měsícem a hra se už teď blíží svému vydání. Oficiálně se tak dočkáme 11. srpna na PC, Xboxu a PS4.

První sezóna, The First Principle, představí novou zbraň a magnetický hack, který dokáže polapit vaše nepřátele. Ve výsledku si tedy vyzkoušíme celkem 11 zbraní a 11 hacků. Můžeme také očekávat nějaké časově omezené mody, které zatím Ubisoft blíže nepředstavil.

Jako všude, i zde samozřejmě můžeme očekávat battle pass. Po updatu s první sezónou se rozdělí na free a premium cesty. Premium si můžete zakoupit měnou, kterou získáte přímo ve hře. Pokud se vám to ale zdá moc pomalé, můžete do hry samozřejmě hodit i své vlastní peníze.

Ohlasy na betu jsou zatím dost smíšené. Někteří říkají, že hra je až moc jednoduchá a v tak zaplněném žánru nemá moc šanci uspět. Další podivnou věcí je to, že vývojáři velmi rychle přeskočili z osznámení rovnou na vydání. Není to sice jediný případ, ale moc často se to nestává.

Mezi koncem bety a oficiálním vydáním bude krátká pauza. Hrát zatím můžete až do 2. srpna. Hraní bety vám také zajistí nějaké ty startovní peníze po vydání.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.