Deluxe Edice Elden Ring je zatím celkem propadák

Estimated read time 2 min read

Vyplatí se vůbec?

Většinou si na speciální edice moc nepotrpím, ale u některých her prostě rád udělám vyjímku. Jednou z těchto her je určitě Elden Ring, od kterého každý očekává velké věci. O to víc jsou však někteří hráči zklamaní, že digitální Deluxe Edice není až tak velký trhák. Nečekám vlastně zas až tak moc, ale i tak se musím ptát – je tohle opravdu všechno?

Za peníze navíc obdržíte plnou hru, soundtrack a artbook. A to se vyplatí! Nebo snad ne? Na tak očekávaný titul se to zdá trochu málo. Nebrte mě prosím špatně – artbook je určitě krásný a soundtrack jako pohlazení pro naše uši. Jenže tyto věci většinou hráči očekávají jako bonus k nějaké mnohem zajímavější věci. To už i pre-order bonus je lepší a alespoň jde použít přímo ve hře.

Na hru, která je bezpochyby již teď adeptem na hru roku, se to zdá prostě trochu málo. A i od samotného FromSoftware většinou čekáme víc. Je tu samozřejmě ještě dražší (a beznadějně vyprodaná) sběratelská edice, se kterou dostanete i krásnou figurku. V digitální podobě samozřejmě nic takového získat nejde, ale i tak bych očekával něco navíc.

Dobrou zprávou však je, že pokud jsou jediné stížnosti mířeny na Deluxe edici, je to asi znamení, že samotná hra se povedla. Nebo tak tak zatím alespoň vypadá. A další dobrou zprávou je, že pokud opravdu strašně moc netoužíte vlastnit digitální artbook, nemusíte utrácet peníze navíc.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.