Shroud se vrací k esportu!

Estimated read time 2 min read

Shroud se vrátí jako hráč Valorantu v týmu Sentinels.

Michael „Shroud“ Grzesiek před čtyřmi lety odešel z profesionální esportové scény jako vynikající hráč CS:GO. Zřejmě mu však hraní trochu chybí, protože se nyní rozhodl vrátit jako člen týmu Sentinels ve hře Valorant.

Sentinels oznámili tento velkolepý návrat na svém Twitteru pomocí krátkého videa. Toto video si od svého zveřejnění získalo již miliony zhlédnutí. To jen dokazuje, jak velká osobnost Shroud pro FPS komunitu je.

(zdroj: Shroud)

Už je to dlouho, co se Shroud naposledy objevil na kompetetivní scéně. Naposledy to bylo v roce 2017, kdy to s týmem Cloud9 dotáhl na druhé místo na ESL One Cologne. Před tím však dovedl tým hned několikrát k vítězství a ve světě esportu se o něm mluvilo jako o jednom z nejtalentovanějších hráčů na světě. V srpnu 2017 pak odstoupil ze své pozice v hlavním týmu a definitivní odchod z profesionálního CS:GO oznámil v dubnu 2018.

Herní scénu však samozřejmě neopustil úplně. Od té doby pravidelně streamuje na plný úvazek a dokonce se na krátko upsal službě Mixer. V roce 2020 se pak vrátil na Twitch. Velkou část této doby strávil u hry Valorant. Ani se netají tím, že hra je podle něj mnohem lepší, než kdy CS:GO bylo a bude. Mnohokrát se nechal slyšet, že je zde konečně taktická FPS hra, za kterou stojí společnost, která se o hru dokáže postarat.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours