Western Digital se svojí značkou WD_BLACK na veletrhu Gamescom 2023

Estimated read time 4 min read

Jaké produkty WD_BLACK představil na letošním Gamescomu?

Na veletrhu Gamescom 2023 se mohli technologičtí nadšenci dozvědět vše o portfoliu vysoce výkonných produktů WD_BLACK, které byly vyvinuty speciálně pro hráče. Patří sem výkonná úložná řešení pro PC, jako je například SSD disk WD_BLACK SN850X NVMe, ale také produdukty pro nejnovější konzole. Například SSD disk WD_BLACK SN850P NVMe pro PS5 a rozšiřující karta WD_BLACK C50 pro Xbox Series X/S. Vedle těchto produktů WD_BLACK jsme také představili pestrou řadu microSD karet SanDisk pro Nintendo Switch. Nejnovější jsou k dispozici s kapacitou až 1 TB s motivem hry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Které z nich jsou nové?

Před veletrhem Gamescom 2023 jsme uvedli na trh různé nové produkty pro různé konzole:

SSD disk WD_BLACK SN850P NVMe, oficiálně licencovaný pro PlayStation 5, umožňuje hráčům uložit až 100 her s kapacitou až 4 TB. Rychlost PCIe Gen4 NVMe až 7 300 MB/s a optimalizovaný chladič jsou zárukou svižných a bezproblémových herních zážitků.

S rostoucím objemem herních souborů je rozšiřující karta WD_BLACK C50 pro Xbox rychlým a snadným způsobem, jak zvýšit kapacitu konzole Xbox Series X|S až na 1 TB. Karta využívá architekturu Xbox Velocity Architecture, nabízí podobný výkon jako interní paměť konzole Xbox a díky elegantnímu průmyslovému designu dokonale ladí s konzolí.

Oficiálně licencovaná karta SanDisk microSDXC pro konzoli Nintendo Switch s velkou kapacitou a výkonem nyní umožňuje hráčům přidat až 1 TB prostoru. Karty se dodávají v široké škále designů z herního světa Nintenda. Nejnovější přírůstky do portfolia zahrnují například novou 64GB microSD kartu SanDisk inspirovanou Yoshim nebo novou 1TB kartu, která nese znak Hylian Crest inspirovaný hrou The Legend of Zelda.

Proč jste se rozhodli představit řadu WD_BLACK jako exkluzivní značku?

Lidé na celém světě se obracejí k hrám jako k jednomu z hlavních zdrojů zábavy. Průzkum trhu ukázal, že hraní videoher může přinést úlevu od stresu, zábavu a radost, proto není divu, že se očekává, že celosvětový trh s hrami vzroste do roku 2023 na 665,77 miliardy USD. Spolu s tímto růstem trhu přichází i technologický pokrok, který je patrný zejména v oblasti her. Nejoblíbenější tříáčkové tituly současnosti nikdy nevypadaly lépe, ale pohlcující světy a ohromující vizuální efekty jsou spojeny se stále větší velikostí souborů, které v některých případech vyžadují stovky gigabajtů v úložišti pro hraní.

Jako hlavní poskytovatel digitálních úložných řešení nabízíme širokou škálu pevných disků (HDD) a SSD (Solid State Drive) pro téměř všechny potřeby. Se značkou WD_BLACK jsme se rozhodli nabídnout účelová úložná řešení pro hráče, která jim poskytnou větší kapacitu pro rozšíření jejich herní sbírky a udržení jejich knihovny, aniž by se museli uchylovat k mazání oblíbených titulů. Kromě toho tyto produkty nabízejí také vyšší rychlost a jsou navrženy tak, aby zlepšily herní zážitek a pomohly hráčům získat vítěznou výhodu ve hře.

Co můžeme od řady WD_BLACK očekávat v budoucnu?

Značka WD_BLACK je jako součást společnosti Western Digital Corporation předním inovátorem v oblasti herních úložišť. Společnost i značka jsou dlouhodobě v čele inovací, které mění pravidla hry. Od vynálezu prvního pevného disku až po nedávný pokrok v oblasti 3D NAND. Při pohledu

do budoucnosti zůstává naším cílem posouvat hranice technologií a nabízet řešení šitá na míru potřebám našich zákazníků, ať už v jejich kapsách, domácnostech nebo v cloudu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.