Snoop Dogg se stává dalším členem Faze Clanu

Estimated read time 2 min read

A jeho jméno je Faze Snoop.

Známý muzikant Snoop Dogg je nyní členem Faze Clanu. Zapojí se jako jeden z vedoucích členů. Jeho úlohou bude mimo jiné i tvorba obsahu, účast na veřejných akcích a společný merch. Faze Clan se již několik let pyšní svým dobrým vztahem se Snoop Doggem a jeho plné zapojení do organizace bylo spíše jen otázkou času.

Snoop Dogg se v dnešní době stává stále větší tváří herní komunity. Třeba v roce 2016 udělal velký dojem na streamu přímo od EA. Dále pak založil vlastní esport ligu a navíc tu a tam streamuje na Twitch, kde si může každý přijít popovídat nebo jenom tak relaxovat. Proč se však rozhodl připojit k Faze Clanu? Je to jednoduché – přemluvil ho jeho syn.

Faze má na svém kontě již hodně známých lidí, kteří se mezi profesionální hráče neřadí. Jsou to třeba Kyler Murray, Lebron James Jr. nebo Lil Yachty.

Faze Clan má však i svou temnější stránku. Na veřejnost se stále častěji dostávají podivné praktiky, které se v organizaci dějí. Třeba v roce 2019 streamer Tfue žaloval organizaci za velmi agresivní a nefér smlouvy a Faze Jarvis dostal ban za aimbot ve Fortnitu. Zajímavou kauzou bylo také to, jak si rodiče 6letého chlapce vymysleli historku o Call of Duty: Warzone banu, aby se jejich syn dosal do Faze. Jak se později ukázalo, Faze něco takového nejen schvaloval, ale taky dost aktivně podporoval.

I přes všechna tato obvinění se ve Faze Clanu točí obrovské peníze a není se proto čemu divit, že si i Snoop Dogg (AKA Faze Snoop) chce urvat trochu pro sebe.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.