Legendární hráčka juliano opouští Counter Strike

Oblíbená herní ikona ukončuje svou CS:GO kariéru.

Pokud hledáte ty nejlepší CS:GO hráčky světa, určitě narazítra na švédku juliano. Ve světě CS:GO si získala obrovské jméno a má fanoušky po celém světě. O to víc všechny překvapilo, když oznámila svůj přestup do Valorantu. Přidává se tak ke spoustě dalších profesionálních hráčů, kteří svou kariéru přesměrovali právě na novou střílečku od Riotu. Pro její sledující to však asi tak velké překvapení nebylo, protože na streamech již Valorant hodně často hrála.

Juliano si ve své CS:GO kariéře vybojovala spoustu ocenění, díky kterým se stala snad nejdůležitější hráčkou této esportové komunity. Její úspěchy začínáme počítat již od roku 2015. Tím největším byl určitě DreamHack v dresu Besiktas, kde svůj tým dotáhla až k vítězství.

Není se tak čemu divit, že se ji do svého týmu snažila přetáhnout nejedna organizace. Nakonec však zůstane v organizaci XSET, tentokrát však jako významná posila Valorant týmu. Její fanoušci si jsou jistí, že ani v této hře se jejich oblíbená profesionálky rozhodně neztratí.