Bethesda vrátila původní hudbu do menu Doomu Eternal

Estimated read time 2 min read

Původní soundtrack je zpátky!

Dříve tento týden vyšel malinký update do hry Doom Eternal, který přidal nový skin Mancubuse s tématikou Halloweenu. Mnohem zajímavější je však úplně jiná změna – hudba v menu z roku 2020 je zpět!

Pro některé fanoušky je to určitě velmi důležité. S příchodem DLC The Ancient Gods Part Two se v menu ukázala i nová hudba a hráči si toho velmi rychle všimli. Na Redditu i Steamu se pak začaly množit dotazy, proč se hudba změnila a jak ji vrátíme zpátky. Nakonec vše vzala do rukou komunita a vznikly tak mody, které hudbu vrací zpátky.

Bethesda nikdy vlastně nevysvětlila, proč se hudba změnila. Nikdy dokonce nepřiznali, že se něco takového opravdu stalo. Spekulace je však taková, že to bylo kvůli komplikovaným vztahům s Mickem Gordonem. Tyto řeči začaly hlavně po vydání druhého DLC, se kterým Mick Gordon řekl, že na většině soundtracku se vůbec nepodílel a pochybuje, že s Bethesdou ještě někdy bude pracovat. K tomu se již Bethesda vyjádřila tak, že s Gordonem bylo v poslední době velmi obtížné pracovat a nejednou je stál velké množství problémů.

Někteří fanoušci jsou teď nadšení, že se do menu vrátila Gordonova hudba. Nový soundtrack sice nebyl špatný, ale není prostě to pravé. Někteří teď žádají Bethesdu, aby přidali možnost změnit hudbu v menu podle libosti. Každý by si tak mohl poslouchat to, na co má zrovna chuť. Jisté procento hráčů totiž přiznává, že jim nakonec nový soundtrack bude chybět.

Proč Bethesda hudbu s příchodem DLC vyměnila a proč ji o šet měsíců později zase vrátila zatím není jasné. Pochybuju však, že se od Bethesdy dozvíme něco víc.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.