Cristiano Ronaldo je obviněn ze znásilnění. Bude odstraněn z FIFA 19?

Estimated read time 2 min read

Cristiano Ronaldo byl obviněn ze znásilnění, které se odehrálo v roce 2009.

Vedení společnosti EA oznámilo, že velmi pečlivě sledují všechna obvinění proti fotbalistovi Cristiano Ronaldovi, který se stal tváří obalu samotné hry. Jestli nevíte o co jde, fotbalista byl nařknut ze znásilnění v Las Vegas, které se mělo odehrát v roce 2009. Policie Las Vegas nyní znovu tento případ otevřeli, protože Kathryn Mayorgaová (údajná oběť) se rozhodla promluvit o této události veřejně pro německý magazín Der Spiegel.

13. června 2009 odbržela policie hlášení o sexuálním napadení. V té době však oběť nedala detektivům ani lokaci ani popis pachatele.

Nyní, v září 2018, byl případ znovu otevřen. Detektivové dostali od poškozené nové informace a pátrají po tom, co se vlastně stalo. Stále se jedná o otevřené vyšetřování, proto veřejnosti není poskytnuto velké množství informací.

Ronaldo veškerá obvinění odmítá. Na svém Twitter účtu se hájí tím, že znásilnění je trestný čin a nic takového by prý nikdy neprovedl.

EA je však v pozoru. Celý případ okolo Ronalda velmi pečlivě sledují. Od všech atletů ve hře se očekává, že se budou chovat tak, aby nepošpinili dobré jméno společnosti a jejich her.

Fanoušci si na Redditu povšimli, že obrázek Ronalda se ztratil ze sociálních médií EA. Začínají se tedy objevovat spekulace, že ze hry bude vyřazen úplně. Je to ale pravda? Podle EA rozhodně ne. Prý se jedná jenom o klasickou rotaci obrázků z marketingových důvodů.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.