Staňte se šampionem FIFA 19 a jeďte do Paříže!

Estimated read time 2 min read

Doražte na Mistrovství České republiky a probojujte se až do Paříže!

Máte pocit, že vám obyčejné hraní už prostě nestačí? Chcete ukázat, že jste ten pravý mistr FIFA 19? Teď máte šanci! Tento rok poprvé zažijeme Mistrovství České republiky v konzolových hrách, kde nesmí chybět žádný fanoušek konzolového hraní! Své síly můžete změřit ve hře FIFA 19, konkrétně režim FIFA Ultimate Team. Jestli je zrovna tohle vaším oborem, neměli byste váhat a určitě dorazit!

Na záčátku musíte projít kvalifikačním kolem. Ty jsou celkem dvě, 9. října a druhé v neděli 14. října. Ti nejlepší se pak utkají na samotném mistrovství v rámci akce Datart EXPO, které se bude konat od 19. do 20. října.

A co je vlastně výhrou? Je to opravdu pecka! Na konci celého turnaje bude jeden vítěz, který se následně zůčastní Playstation Continental Cup v Paříži. Na tuto akci si přijdou zahrát ti nejlepší z nejlepších z celé Evropy. Hrát se bude o pohádkovou výhru v hodnotě 50 000 Euro. To už stojí za námahu, no ne?

Jestli jsem vás do teď nenalákal, mám pro vás ještě něco. Celý pobyt v Paříži bude komplet hrazený, vy nezaplatíte ani cent! To už zní fajn! Uděláte si hezkých pár dní ve Francii a zahrajete si virtuální fotbal.

Teď už se jen stačí zaregistrovat na stránce pořadatele!

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.