Zahrejte si tento týden GTA Online a dostanete $800 000 zdarma!

Estimated read time 2 min read

O těhto událostech většinou neinformujeme, dnes ale musím udělat vyjímku. Všichni hráči GTA Online dávejte dobrý pozor! Pokud se tento týden přihlásíte ke svému účtu, získáte $800 000 v herní měně bez sebemenší námahy.

Rockstar oznámili, že všichni hráči, kteří se prostě jen přihlásí, dostanou automaticky $300 000 na svůj Maze Bank účet.

To ale není vše, vydělat můžete mnohem víc. Po dohrání úkolů ve stylu Red Dead Redemption 2, to jsou Stone Hatchet a Double Action Revolver, dostanete dalších $250 000! A tuto částku můžete příští týden zdvojnásobit. Všichni ti, kdo tyto úkoly už splnili, dostanou náhradních 2x $250 000, pokud se během následujících dní jen přihlásí.

Sečtěte si to dohromady a jste na částce $800 000! A to jste nemuseli hnout ani prstem. Hraním dalších RDR2 úkolů můžete získat ještě mnohem víc. Tak šup do hry!

Pokud vás peněžní odměna tolik neláká, možná vás zaujmou novinky ve hře. Do GTA Online byly přidány tři nová auta:

  • Karin Futo
  • Bollokan Prairie
  • Imponte Ruiner

Na závěr vám prozradím, že výdělky z nočních klubů budou tento týden také dvojnásobní a za Adversary Modes získáte více zkušeností .

UPDATE: Může se stát, že někteří své peníze za přihlášení nedostanou hned. Buďte trpělivý, nejpozději 22.10. by mělo být vše na vašem Maze Bank účtu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.