Martin ‚spajKK‘ Beneš odchází z Dignitas!

Estimated read time 2 min read

Pokud jste fanoušci české PUBG scény, měli byste dávat velký pozor!

Včera to byl přesně rok, co Martin ‚spajKK‘ Beneš podepsal roční smlouvu s týmem Dignitas. V posledních dnech se rozhodovalo o jejím obnovení, ale bohužel k vzájemné dohodě nakonec nedošlo. SpajKK tedy oficiálně odchází z Dignitas a už s nimi nebude dále spojován. Sám hráč o tom včera informoval na své Facebook stránce.

JEDNA KAPITOLA KONČÍ, další zase začíná….
Dnešním dnem oficiálně oznamuji, že končím u týmu Team Dignitas jako streamer a s tímto týmem už nebudu spojován, maximálně v minulém čase:)

-spajKK

SpajKK se jako hráč dokázal velmi rychle vypracovat nahoru. Po své dlouholeté zkušenosti z CS:GO začal hledat novou zábavu. A zálibu našel právě v PUBG. Jak tak čas běžel, spajKK to dotáhl na přední příčky hry.

Jeho cesta do týmu Dignitas začala na Kolínském festivalu Gamescom. České duo Mazarini a právě spajKK předvedli vskutku pozoruhodný výkon. Netrvalo tedy dlouho a přišla nabídka od Dignitas, kterou přijal téměř bez přemýšlení.

Ale od té doby uběhl rok a nyní jsme tady, u podpisu nové smlouvy. Tu se bohužel domluvit nepodařilo a tak tedy ze svého týmu odchází.

Pokud pravidelně navštěvujete jeho streamy, můžete čekat pár změn (jak sám hráč uvádí na Facebooku). Zmizí všechny reklamy a sponzoři právě v rámci Dignitas. Nic jiného by se ale měnit nemělo.

Proč se s týmem nedohodl na dalším pokračování není úplně přesně jasné. Fanoušci však jeho odchod vidí velmi optimisticky.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.