CS:GO Youtuber McSkillet zavinil tragickou autonehodu

Estimated read time 2 min read

O této zprávě bylo opravdu těžké přeslechnout, protože za krátký moment obletěla doslova celý internet. Jestli však nevíte o co jde, přináším vám pár podrobností o této tragické události.

Populátní CS:GO Youtuber Trevor Heitmann, více známý jako McSkillet, měl být řidičem auta, které před pár dny zavinilo smrtelnou dopravní nehodu. Při srážce Youtuber zabil sám sebe a další dva lidi.

 

Nehoda se stala na dálnici v San Diegu, ve čtvrtek okolo 16:30 tamního času. Youtuberův McLaren 650s jel v protisměru více jak 160 km za hodinu! V této rychlosti se čelně srazil s protijedoucím vozem Hyundai, ve kterém cestovala 43 letá žena a teprve 12 letá holčička. Na místě byly všichni mrtví.

Podle policie bylo do nehody zapojeno celkem 8 vozidel. V záběrech z nehody jde vidět naprosto zdemolované vraky oubou aut. Při nárazu došlo totiž k okamžité explozi.

Svědci také uvádi, že asi půl hodiny před nehodou černý McLaren proboural bránu místní školy, rozbil okno a utekl ve velmi vysoké rychlosti

Youtube kanál McSkillet má již teď více než 870 000 odběratelů. Jeho videa měly tématiku především CS:GO, zaměřené převážně na skiny a gambling.

Vše nasvědčuje tomu, že se jedná o velmi tragickou sebevraždu, která byla vyvrcholením psychických problémů, se kterými se Heitmann potýkal. Nic není však potvrzeno.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.