Fortnite umožní poděkovat řidiči autobusu

Estimated read time 2 min read

Fortnite dokáže být plný překvapení, ale tato novinka je opravdu lahůdkou. Než vyskočíte, můžete nyní poděkovat řidiči autobusu!

Jasně, nejde o žádnou převratnou herní noviku. Je to spíše taková věc internetu. Nebo MEME jestli chcete. Věřte nebo ne, ale poděkovat řidiči autobusu bylo jedno z nejchtěnějších vylepšení o které hráči stáli.

Jakýsi Kody Keddie vytvořil na stánce change.org petici s názvem „Add the ability to thank the bus driver before jumping out of the battle bus in Fortnite“ a jak to vypadá, Epic Games toto přání proměnili ve skutečnost.

Originální petice je už pryč, ale naštěstí se na serveru gamesradar objevil její původní text:

Since I was just a boy I have always loved jumping out of the battle bus but all this time I have felt something was missing. And that thing is the ability to thank the driver of the battle bus, he or she is truly a great person and they provide us a great service, I think it is time we can truly appreciate their service, don’t you agree?

Díky těmto pár řádkům nyní můžou všichni hráči velmi slušně poděkovat řidiči autobusu!

Možnost poděkovat řidiči toho vlastně moc nedělá. Ale kdo ví? Třeba se to časem změní. Zatím vás to může jen hezky zahřát  u srdíčka.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.