xQc dostal dočasný ban na Twitchi kvůli Fall Guys!

Estimated read time 2 min read

xQc má na svém účtu další ban!

Felix „xQc“ Lengyel byl už několikrát zabanován z různých důvodů – rasismus, toxicita a sdílení nevhodného obsahu. Tentokrát je však ban trochu bizárnější. Dočasně mu bylo znemožněno streamovat, protože byl přistižen při stream snipování ve…umm…Fall Guys…

Incident se odehrál při turnaji Twitch Rivals. Streamer úspěšně zneužil stremu jiiného týmu (DrLupo, Shroud a Tyler1) a povedlo se mu je eliminovat. Shroud tento fakt rychle prokoukl a vzhledem k tomu, že za výhru v turnaji byly peníze, odnesl si xQc velmi rychle ban.

„/xQcOW“ porušil pravidla při hraní Fall Guys 14. listopadu 2020. Něco takového je naprosto proti našim zásadám. V důsledku tohoto zjištění dostal „/xQcOW“ ban na 6 měsíců z Twitch Rivals a musí se vzdát peněžní výhry z GlitchConu. Dále bude na určitou dobu suspendován i jeho Twitch účet. Twitch Rivals bereme velmi vážně a toto chování nebudeme tolerovat.

xQc se za celý incident omluvil a uznal, že něco takového dělat neměl, ale myslel si, že to „bude vtipné.“ Za své chování dostal ban na jeden týden.

Celkem se jedná o jeho 4. ban. První si vysloužil za streamování pornografického videa, fruhý za hraní Connect 4 s nevhodným AI a třetí za ukázku sexu dvou goril.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.