Elden Ring můžete hrát i s dětskou hračkou!

Estimated read time 2 min read

Dětský ovladač zvládá i Elden Ring!

Z dětské hračky s podobou herního ovladače od Fisher Price se stal internetový meme. Jeho podivný úsměv a rozmanitý layout tlačítek hráče dohání k otázce, proč vlastně taková hračka existuje. Šikovný „hardware hacker“ Dylan Beck se však rozhodl, že ovladač konečně rozpohybuje. Jeden proto otevřel, propojil nějaké drátky a najednou je z něj plně funkční zařízení!

Hračka se tak může přidat na seznam bizárních custom ovladačů. Pro některé jsou takové ovladače zajímavým koníčkem a pro jiné spíše nutností kvůli svým speciálním potřebám. Beck musel při zprovoznění tohoto ovladače k opravdovému hraní překonat několik nástrah. Fascinující je hlavně to, že hračka má pouze jednu páčku (normální ovladače mají dvě). Druhá se tedy musela symulovat pomocí ostatních tlačítek.

Zdá se, že si Beck pro zvláštní ovladače vypěstoval jistou slabost. Celý internet si již navždy bude pamatovat, že to byl právě on, kdo dohrál hru Hades s využitím granátového jablka. A nebo vám snad přijde zajímavější, když hrál Farming Simulator s pomocí opravdového traktoru? Již dlouhou dobu se na internetu prezentuje pod přezdívkou Rudeism a věřte mi, že jeho kousky opravdu stojí za to!

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.