Genesis Oxid 260 pro lepší práci s notebookem

Estimated read time 2 min read

Při hraní nových a náročných her se notebook snadno přehřeje. Stojan Genesis Oxid 260 přichází na pomoc přehřívajícím se herním strojům. Ve srovnání se svým předchůdcem, vysoce ceněným modelem Oxid 250, je účinnější a nabízí více možností nastavení úhlu.  Genesis Oxid 260 v moderním a jedinečném designu bude skvělým doplňkem sestavy každého herního nadšence.

Genesis Oxid 260 je určen pro notebooky s úhlopříčkou obrazovky až 17,3 palce. Kovový panel s perforací na přední straně zajišťuje účinnou cirkulaci vzduchu, zatímco gumová podpěra základny drží notebook, zabraňuje jeho klouzání po povrchu podložky a chrání jej před náhodnými pády.

Genesis Oxid 260 je vybaven čtyřmi velkými ventilátory pro účinné chlazení. Jejich umístění zaručuje rovnoměrné chlazení notebooku. V závislosti na pracovním zatížení a teple, které notebook generuje, je možné zvolit optimální rychlost ventilátorů.

Oxid 260 poskytuje nejen účinné chlazení notebooku, ale může se pochlubit i stylovým vzhledem. Jeho herní charakter podtrhují agresivně zkosené linie a červeně podsvícené ventilátory.

Stojan pod notebook Genesis Oxid 260 je dostupný prostřednictvím vybraných prodejců a resellerů za cenu od 699 Kč včetně DPH.

https://genesis-zone.com/product/oxid-260

Technické specifikace:

Maximální velikost notebooku: 17,3″
Počet instalovaných ventilátorů: 4
Počet a velikost ventilátorů: 4x 130 mm
Rychlost otáčení ventilátorů: +/-10 % 850-1010 otáček za minutu
Regulace otáček ventilátoru: Ano
Proudění vzduchu: 0 – 60 CFM
Nastavitelný úhel sklonu: 8 úrovní
Podsvícení: červené
Rozměry: 420 mm / 303 mm / 35 mm
Hmotnost: 850 g

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.