Zemřel Robert ‚RazerGuy‘ Krakoff

Estimated read time 2 min read

RazerGuy se již navždy zapsal do herní historie.

Spoluzakladatel firmy Razer, Robert Krakoff, byl na internetu znám spíše svou přezdívkou RazerGuy. Bohužel jsme se před pár dny dozvěděli, že tato legenda zemřela 26. dubna 2022.

Krakoff byl klíčovým hráčem při vydání první herní myši, která vzešla do dějin pod názvem Razer Boomslang. V roce 2005 pak Krakoff a Min-Lian Tan (stávající CEO) založili firmu Razer.

RazerGuy byl v komunitě uznáván jako velmi milý a pohodový člověk. Vždy bral vážně profesionální hráče i úplné amaterské herní nadšence. Většina dřívějších produktů od Razeru obsahovala i email, kde může být RazerGuy kontaktován s případnými dotazy.

O jeho úmrtí jsme se dozvěděli asi před týdnem. Internet se pak okamžitě zaplnil krásnýma vzpomínkama na tohoto skvělého muže. Krakoff však nebyl jenom RazerGuy. Třeba v letech 1960 byl profesionálním fotbalovým hráčem za Los Angeles Rams. Později pak využil své sportovní schopnosti k vytvoření značky výživových doplňků a energetických nápojů. Za sebou zanechal manželku, dvě děti a pět vnoučat.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.