Hangar 13 chystá čtvrtý díl Mafie!

Estimated read time 2 min read

Další díl má být prequel celé serie.

Jsem si jistý, že Hangar 13 není potřeba dlouho představovat. Herní počiny tohoto studia jsou českým hráčům dobře známé i proto, že pobočky můžeme najít i právě u nás. Mnohem větší podíl na popularitě má však Hangar 13 hlavně díky vývoji legendární Mafie. Třetí díl z roku 2016 se sice moc nepovedl, ale Remake prvního dílu z roku 2020 naopak fanoušky naprosto nadchl.

Všechny příznivce Mafie jistě potěší, že server Kotaku poskytl informace o tom, že se již teď chystá Mafie 4! Za hrou má stát opět Hangar 13. Informací není mnoho, protože v celém studiu platí přísný zákaz o titulu mluvit. I tak jsme se ale něco málo dozvěděli. Hra by neměla být dalším pokračováním, ale spíše prequelem celé serie. O postavách, místě a ději toho ale víc bohužel nevíme.

Další Mafie by měla projít změnout i po technické stránce. Hangar 13 tentokrát zahodí svůj vlastní engine a místo toho hru postaví na Unreal Enginu 5. O stejném postupu informoval např. i CD Projekt při oznámení nového Zaklínače.

Hangar 13 však momentálně řeší trochu jinou záležitost. Po dlouhých letech z firmy odchází Haden Blackman. Na post šéfa má nyní nastoupit Nick Baynes, který původně vedl pobočku v Brightonu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.