Donald Trump dostal ban na Twitch

Estimated read time 2 min read

Trump dostal ban za své kontroverzní projevy.

Donald Trump založil svůj oficiální Twitch kanál v roce 2019. Včera  na něm však dostal dočasný ban za porušení komunitních pravidel.

Podle Twitche se Donald Trump na platformě dopustil nenávistného chování. Na kanále se nedávno vysílala jeho řeč z roku 2016, kde obvinil Mexiko, že záměrně posílá do USA drogové dealery a násilníky. Za tyto proslovy byly jeho streamy dočasně pozastaveny.

Trumpův tým však o těchto podmínkách moc dobře věděl. Už při založení kanálu dostali oficiální varování, že ani prezident nebude mít na Twitchi speciální práva.

Stejně jako všichni, i politici musejí splňovat naše podmínky pro komunitu. Neděláme žádné vyjímky z politických ani jiných důvodů a zakročíme proti jakémukoli obsahu, který bude porušovat naše pravidla.

Twitch v této době velmi agresivně banuje všechny, kdo nějaké pravidlo poruší. Je tak docela možné, že ban Donalda Trumpa je jen dalším výsledkem prosazování nových pravidel. Délka banu zatím není veřejná známa. Je však velmi vtipné sledovat, že ban přišel ve stejnou chvíli, kdy byl zablokován redit r/The_Donald.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.