Fortnite konečně opouští Early Access

Estimated read time 2 min read

Fortnite strhává nálepku Early Access!

Vývoj hry Fortnite je opravdu velmi zajímavým kouskem historie. Začalo to Early Access přístupem v červenci 2017 a to svět tehdy ještě nevěděl, že se zrodila jedna z nejpopulárnějších her následujících let. Pozornost se na Fortnite obrátila až v září stejného roku, když vývojáři představili Fortnite Battle Royale. Tento mod pak velmi rychle přebral vedení až tak moc, že se z něj stalo „opravdové“ Fortnite a původí nápad šel do pozadí jako Fortnite: Save the World.

Od té doby se Fortnite rozrostlo a i nyní má velký vliv na vývoj battle royale her. Save the World se postupně vylepšovalo také a šlo si svým vlastním tempem jako Early Access. Tato cesta ale teď po dlouhé době končí.

Dnes jsme konečně vytáhli Save the World z Early Access a rozhodli jsme se, že zůstane prémiovou záležitostí (nebude free-to-play). Vývoj se po vydání sice zpomalí, ale dobrodružství tím určitě nekončí.

Save the World samozřejmě nezůstane jen tak stát na místě. Chystají se nové challenge, sezóny a eventy. Zpomalením vývoje se myslí především to, že všechny kosmetické položky z battle royale nebudou automaticky dostupné i v Save the World.

Příběh Save the World sice končí, ale pořád je zde co objevovat. Doufáme, že budoucí updaty vás inspirují k pokračování. Všechny své zážitky samozřejmě můžete sdílet s námi!

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.