Assassin’s Creed Odyssey season pass obsahuje legendární Atlantidu!

Estimated read time 3 min read

Season pass přinese remaster Assassin’s Creed 3, několik dalších příběhových linek a spoustu zajímavých novinek!

Už dříve jsme mluvili o budoucnosti Assassin’s Creed a nyní vám přináším nějaké další podrobnosti! Ubisoft odhalili své plány po vypuštění nového Assassin’s Creed Odyssey. A je toho skutečně hodně. Konkrétně jsme se dozvěděli, co bude obsahovat slibovaný season pass.

Hráči si mohou předplatit dvě „multi-episode“ příběhové linky. Dále se dočkáme nových příběhových misí, které budou vycházet postupem roku a zahrají si je všichni zdarma.

První příběhový arch, který  se objeví v prosinci, ponese název Legacy of the First Blade. Jak už název napovídá, podíváme se na příběh prvního člověka, který byl vybaven ikonickou skrytou dýkou a odhalí více o historii Assassínů. Druhý arch s názvem The Fate of Atlantis je naplánovám někdy na jaro 2019. Hráče povede do bájné Atlantidy, kde budou moci odhalit její potopená tajemství. Do cesty se hráčům však postavý všemožná monstra a démoni. Proto nezapomínejte, že Odyssey není tak úplně připoután k reálné historii. Ubisoft tyto epizodické archy přirovnávají k televizním seriálům, které divákům přinášejí příběh postupně. Díky toho mohou vše rozvinou více do hloubky a zabavit na delší dobu. Zahrát si tedy můžete postupně každou epizodu nebo počkat, až vyjdou všechny a užít si celý arch najednou.

Velkým překvapením byl pro mě remaster Assassin’s Creed 3, který bude také součástí season passu. Dostane nový grafický engine, 4K textury a DLC jako Tyranny of King George, Hidden Secrets nebo Benedict Arnold Missions. Dále taky Assassin’s Creed 3 Liberation remaster a full HD update podpůrné hry, která byla originálně na PS Vitu a na PC byla vypuštěna v roce 2014.

Všichni hráči se zdarma dočkají misí The Lost Tales of Greece, které budou vydávány postupně mezi season pass archy. Zajistí tak neustálý tok nových příběhů. Uvidíme jak nové tak i staré tváře ze světa Assassin’s Creed Odyssey. Dalším obsahem zdarma budou herní eventy, nový nepřátelé či monstra a nový New Game Plus mod. Každý týden se jako event objeví legendární loď nebo nepřítel, které bude potřeba eliminovat. Menší eventy by se měly objevovat každý den. Odměnou vám bude speciální měna, za kterou můžete zakoupit nové vzácné nebo exotické vybavení.

Pokračování na další stránce!

Další články:

Další články autora:

2Comments

Add yours
  1. 1
    Filip

    Pokud si zakoupím (předobjednám) na steamu Assassin’s Creed Odyssey – Ultimate edici, tak součástí bude i Legacy of the First Blade a The Fate of Atlantis? 🙂

  2. 2
    Chucky

    @Filip Ano, Ultimate edice totiž obsahuje i Season Pass. Díky toho tedy dostaneš přístup k Legacy of the First Blade a The Fate of Atlantis. Konkrétně si budeš moct zahrát hned, jak vyjde první epizoda, což bude v prosinci. Co všechno dalšího obsahuje Ultimate edice se můžeš podívat přímo na Steamu. 🙂

+ Leave a Comment

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.