Goat of Duty je jako Call of Duty ale s kozama

Estimated read time 2 min read

Po zuby ozbrojené kozy. To zní slibně.

Všichni se asi shodneme, že kozy jsou skvělé a celý internet je miluje. A jen abychom si rozuměli, teď mluvíme o zvířatech. Jestli jste však nějaké koze někdy pohlédli do očí, mohli jste spatřit tu podivnou jiskru temné energie a zloby. Za chvíli se všechna tahle energie vypustí v nové hře Goat of Duty.

Dobře, je to jedna z těch parodujících her, které by se neměly brát moc vážně. Jenže Goat of Duty vypadá docela solidně. Hraje se klasický goat-on-goat deathmatch, kde používáte různé druhy robotických zbraní, včetně motorových pil nebo skákajících granátů. Nikdy jsem si nemyslel, že něco takového vůbec řeknu…

Vývojáři se sice snaží hru trochu vysvětlit na své Steam stránce, ale moc se jim to nedaří. Není totiž vlastně co vysvětlovat.

OK, dobře, přiznáme se. Žádný příběh hra nemá. Jste prostě po zuby ozbrojená koza. A jsou tu i další kozy, které se vás snaží zabít. Je to tak jednoduché.

Něco takového ale někdy úplně stačí. Jen si vzpomeňte na Goat Simulator. Naprostá blbost a stejně si to získalo celý internet.

Jestli vás tahle skvělá novinka zaujala, mám pro vás dobrou zprávu. Už teď běží první uzavřená beta, která dá hráčům šanci zahrát si na třech mapách mod free-for-all.

Tuto speciální nabídku nemůžete odmítnout. Zaregistrovat se můžete na Goat of Duty Discord serveru.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.