Moderská komunita oživuje Dark Souls. Zahrajte si jako Link nebo CJ!

Nadpis už vlastně docela dobře vystihl, co bych vám chtěl dneska představit. Jste fanoušci serie Dark Souls a chcete si hru trochu změnit? Proč si třeba nezhrát za legendární herní postavy?

Moderská komunita pro Dark Souls je opravdu obrovská. Existují lepší mody, horší a tak něco mezi. Kam patří tyto nechám na vás. Rád bych vám ukázal dva výtvory od uživatele Drop0ff.

“CJ” – Carl Johnson

Praise the Grove Street! Tak nějak by se dal popsat tento mod. CJ se přesune z prosluněného Los Santos přímo do Lordranu. Herní model z GTA nahrazuje v Dark Souls Hard Leather Set. To znamená, že hráči, kteří si vyberou třídu válečník, můžou pořážet monstra jako CJ rovnou od začátku. Mini Uzi však stále vyměníte za meč.

BANNER_WEB2.jpg

Link

Nesedí vám CJ a raději byste se drželi více při zemi? Co takhle vyzkoušet Linka? Dark Souls moder Drop0ff nám dal možnost zahrát si i za hlavního hrdinu serie Legend of Zelda. Na tento mod spoijl své síly s uživatelem AinTunez, aby mohli přinést ještě větší kvalitu. Link opět nahradí Hard Leather Set. Zvolte si tedy válečníka a máte Linka přímo ze startu. Ale pozor! Nejde však jen o model postavy. Link má úplně vše! Svůj herní model, animace i audio! To už zní fajn, no ne?

Drop0ff za své mody vděčí hlavně moderovi Meowmaritus, který mu poskytl své DSFBX tool. Díky tohoto nástroje mohl do hry vložit modely z jiných her.

Dobře, nejde o velkou a převratnou herní novinku, ale určitě to má své opodstatnění. Díky lidem, jako je Drop0ff nebo Meowmaritus, by se Dark Souls mody mohly stát větší a šílenější, než je známe. Kdo ví čeho se v budoucnu dočkáme. Já jsem velkým fanouškem serie Dark Souls a každou “novinku” moc rád podpořím. Už to, že moderská komunita stále pracuje na starších dílech Dark Souls mě těší. O hře toho určitě ještě hodně uslyšíme!

BANNER_WEB2.jpg

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *