Moderská komunita oživuje Dark Souls. Zahrajte si jako Link nebo CJ!

Estimated read time 3 min read

Nadpis už vlastně docela dobře vystihl, co bych vám chtěl dneska představit. Jste fanoušci serie Dark Souls a chcete si hru trochu změnit? Proč si třeba nezhrát za legendární herní postavy?

Moderská komunita pro Dark Souls je opravdu obrovská. Existují lepší mody, horší a tak něco mezi. Kam patří tyto nechám na vás. Rád bych vám ukázal dva výtvory od uživatele Drop0ff.

„CJ“ – Carl Johnson

Praise the Grove Street! Tak nějak by se dal popsat tento mod. CJ se přesune z prosluněného Los Santos přímo do Lordranu. Herní model z GTA nahrazuje v Dark Souls Hard Leather Set. To znamená, že hráči, kteří si vyberou třídu válečník, můžou pořážet monstra jako CJ rovnou od začátku. Mini Uzi však stále vyměníte za meč.

Link

Nesedí vám CJ a raději byste se drželi více při zemi? Co takhle vyzkoušet Linka? Dark Souls moder Drop0ff nám dal možnost zahrát si i za hlavního hrdinu serie Legend of Zelda. Na tento mod spoijl své síly s uživatelem AinTunez, aby mohli přinést ještě větší kvalitu. Link opět nahradí Hard Leather Set. Zvolte si tedy válečníka a máte Linka přímo ze startu. Ale pozor! Nejde však jen o model postavy. Link má úplně vše! Svůj herní model, animace i audio! To už zní fajn, no ne?

Drop0ff za své mody vděčí hlavně moderovi Meowmaritus, který mu poskytl své DSFBX tool. Díky tohoto nástroje mohl do hry vložit modely z jiných her.

Dobře, nejde o velkou a převratnou herní novinku, ale určitě to má své opodstatnění. Díky lidem, jako je Drop0ff nebo Meowmaritus, by se Dark Souls mody mohly stát větší a šílenější, než je známe. Kdo ví čeho se v budoucnu dočkáme. Já jsem velkým fanouškem serie Dark Souls a každou „novinku“ moc rád podpořím. Už to, že moderská komunita stále pracuje na starších dílech Dark Souls mě těší. O hře toho určitě ještě hodně uslyšíme!

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.