Assassin’s Creed Odyssey season pass obsahuje legendární Atlantidu!

Hry

Ubisoft dále potvrdili, že do hry chystají Discovery Tour mod. Měl by to být jakýsi “výukový” nástroj, který hráčům umožní prozkoumat svět starého Řecka v prostředí bez konfliktů a soubojů. Budeme se moci podívat na staré monumenty a naučit se něco o kultuře či historii. Více detailů bohužel není známo. Představit si to však můžeme asi jako takovou virtuální prohlídku Řecka, kde si staré monumenty budeme moci osahat přímo skrz naši herní postavu. A to vše bez turistů! Podobná věc byla přidána i do Assassin’s Creed Origins, díky které jsme mohli zažít pohodovou a historicky mnohem přesnější tour starého Egypta. A fugovalo to opravdu dobře.

BANNER_WEB2.jpg

Tento season pass je pro mě opravdu milým překvapením. Dává Assassin’s Creed Odyssey mnohem větší šanci na úspěch. Neustálé příběhové novinky vám nedovolí se u hry nudit. Pro mnoho hráčů však bude důležitá cena. Kolik tedy season pass stojí?

Bude obsažen v edici Deluxe, Gold a Ultimate. Nejlevnější možnost vyjde na 80 euro, ta nejdražší na 110.

Zůstává však velmi důležitá otázka. Jaká hra bude, když si season pass nekoupíme? Je to jenom fajn vylepšení nebo absolutní nutnost, abychom si hru opravdu užili? To vám asi teď neřeknu, je těžké to posoudit. Mám však jisté obavy. Vše ale ukáže čas. Assassin’s Creed Odyssey vychází 5. října.

Na odhalení celého season passu a co o něm říká Ubisoft se můžete podívat v tomto traileru.

Please Donate To Bitcoin Address: [[address]]

Donation of [[value]] BTC Received. Thank You.
[[error]]

2 thoughts on “Assassin’s Creed Odyssey season pass obsahuje legendární Atlantidu!

  1. Pokud si zakoupím (předobjednám) na steamu Assassin’s Creed Odyssey – Ultimate edici, tak součástí bude i Legacy of the First Blade a The Fate of Atlantis? 🙂

  2. @Filip Ano, Ultimate edice totiž obsahuje i Season Pass. Díky toho tedy dostaneš přístup k Legacy of the First Blade a The Fate of Atlantis. Konkrétně si budeš moct zahrát hned, jak vyjde první epizoda, což bude v prosinci. Co všechno dalšího obsahuje Ultimate edice se můžeš podívat přímo na Steamu. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *