Western Digital a Epic Games uvádí Fortnite paměťovou kartu na Nintendo Switch

Estimated read time 2 min read

Pro hráče Fortnitu jasná volba!

Společnost Western Digital, dodavatel ukládacích technologií a poskytovatel řešení s vedoucím postavením v odvětví, oznámila nové partnerství se společností Epic Games a Nintendo a přináší první, oficiálně licencovanou paměťovou kartu Fortnite® SanDisk® microSDXC™ pro Nintendo Switch.

Exklusivní karta se značkou Fortnite je navržena tak, aby poskytla hráčům konzistentní a spolehlivé úložiště, kdykoli se dají do hraní hry Fortnite, bez ohledu na to, jakým způsobem hrají. Karta byla také testována a schválena pro použití u všech verzí Nintendo Switch. Na kartu je poskytována omezená doživotní záruka pro klid na duši všech hráčů, kteří přebírají velení ve hře. Provedení karet je inspirováno epickými a legendárními postavami Skull Trooper (128 GB*) a Cuddle Team Leader (256 GB*), design karet připomíná vzácné a oblíbené outfity hry. Jako bonus, fanoušci, kteří zakoupí kartu, obdrží kód pro limitovanou grafiku Angular Flow Wrap a ohromí své spoluhráče.

Doporučená koncová cena pro paměťovou kartu SanDisk microSDXC pro Nintendo Switch je 759 Kč (128 GB*) a 1 329 Kč (256 GB*). Uvedené paměťové karty jsou dostupné prostřednictvím vybraných prodejců a distributorů a také přímo v internetovém obchodě Western Digital online store.

Partnerství bylo realizováno ve spolupráci se společností IMG, výhradní agenturou značky Fortnite pro licencování spotřebitelských produktů.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.