Genshin Impact bude mít konečně i anime adaptaci

Estimated read time 2 min read

Informací ale zatím moc nemáme.

Genshin Impact dostává od vývojářů skutečnou vlnu trailerů a my jsme si proto začali říkat, jak by asi hra vypadala, kdyby se objevila její televizní adaptace. Ukázalo se, že s tím počítají i vývojáři a už nějakou dobu na nás myslí. Na své prezentaci Genshin Impact 3.1 prozradili, že na anime adaptaci již pracuje studio, které má prsty třeba v serii Demon Slayer nebo God Eater.

Trailer má přes 3 minuty, ale moc jsme se z něj stejně nedozvěděli. Jde spíš o létání krásnou scenérií. Na konci si také můžeme všimnout, jak se Aether a Lumine drží za ruce. Informací tak zatím moc nemáme, ale i tak se už určitě máme na co těšit. Už jen z animací jde poznat, jak velká je za adaptací práce. Momentálně není jasné, jestli bude anime nějakým způsobem vyprávět příběh hry nebo se zaměří na něco trochu jiného.

Na více informací si zatím musíme počkat. Osobně bych raději viděl spíše serii s více díly, kde by bylo možné svět prozkoumat trochu více. Pokud se ale nakonec dočkáme pouze filmu, určitě to vadit nebude. Jak to ale vypadá, na vydání si nejspíše počkáme 1-2 roky (nebo déle).

Za posledních pár týdnů jsme mohli vidět, že anime adaptace herních předloh mohou dopadnout vlastně docela dobře. Cyberpunk: Edgerunners se dočkal velké popularity i přes to, že hra byla zatím docela propadák. Někteří dokonce po zhlédnutí dali Cyberpunku 2077 druhou šanci. Stane se něco takového i s Genshin Impact?

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.