Uzavřená sluchátka GENESIS TORON 531 rozšiřují nabídku značky Genesis

Estimated read time 4 min read

Stereofonní sluchátka pro náročné hráče

Nová herní sluchátka GENESIS Toron 531 v atraktivním designu přinášejí širší možnosti použití, než která se očekávají od běžného herního příslušenství. Sluchátka jsou lehká (240 g) a pohodlná a jsou ideální nejen pro virtuální počítačové bojiště, ale zaručují vysokou kvalitu a uživatelský komfort i při poslechu hudby nebo sledování filmů. Sluchátka Toron 531 jsou součástí nové řady Toron značky Genesis, která je zaměřená na zkušené hráče. Sluchátka jsou navržena s důrazem na každý detail a poskytují vynikající kvalitu zvuku a přesný záznam hlasu prostřednictvím vestavěného mikrofonu.

Překvapující zvuk

GENESIS Toron 531 se vyznačují dynamickým stereofonním zvukem s charakteristikou lehkého „véčka“. Díky měkkým exponovaným tónům jsou kroky nepřátel a další zvuky na virtuálním bojišti jasně slyšitelné, což všem hráčům dává výhodu v podobě drahocenných zlomků sekund určených pro rychlou reakci. Padesátimilimetrové měniče schopné reprodukovat frekvence od 20 do 20 000 Hz nabízejí detailnější a vyváženější zvuk bez přehnaných basů. Sluchátka jsou vybavena dvěma sadami vyměnitelných polštářků (textilními a hybridními), které umožňují přizpůsobit zvuk i ergonomii individuálním preferencím. Díky svým všestranným zvukovým vlastnostem jsou navíc sluchátka Toron 531 ideální nejen pro hraní her, ale také pro poslech hudby a sledování filmů.

Pohodlí a větší soustředění na hru

Sluchátka jsou vybavena pohodlnými textilními polštářky s paměťovou pěnou pro dokonalé přizpůsobení tvaru hlavy. Součástí balení jsou také další vyměnitelné hybridní polštářky, které kombinují nejlepší vlastnosti náušníků podobných kůži (tlumení zvuku) a textilních polštářků (maximální pohodlí při kontaktu s pokožkou). Lehká, stupňovitě nastavitelná čelenka u sluchátek GENESIS Toron 531 je z vnitřní strany polstrovaná měkkým materiálem, který zajišťuje pohodlí i odolnost. Uzavřená circumaurální konstrukce sluchátek účinně izoluje okolní hluk, což umožní plné soustředění na virtuální hraní nebo na poslech zvukové stopy u videa.

Efektivní připojení a komunikace

Sluchátka GENESIS Toron 531 využívají citlivý kondenzátorový mikrofon s frekvenční odezvou 100 – 10 000 Hz. Vysoká mezní frekvence basů snižuje ozvěny, které by mohly rušit týmovou komunikaci a online konverzace. Mikrofon lze snadno nastavit podle vlastních preferencí díky pružnému flexibilnímu ramenu, ztlumit jediným pohybem pomocí ovladače na kabelu nebo v případě potřeby zcela odpojit.

Sluchátka jsou vybavena 3,5mm 4pólovým konektorem (TRRS) jack o délce 100 cm. Kromě toho je součástí dodávky prodloužení kabelu (150 cm) s rozbočovačem pro dva 3pólové (TRS) konektory. Toron 531 je tedy multiplatformní zařízení, které lze snadno připojit k počítači, konzoli, chytrému telefonu a jakémukoli jinému zařízení vybavenému 3,5mm jack konektorem.

Nová éra ve společnosti GENESIS

Sluchátka GENESIS Toron 531 jsou k dispozici v černém barevném provedení. Atraktivní design kovových nástavců náušníků pokračuje v novém barevném provedení gun metal, které bude v budoucnu korespondovat s dalšími produkty GENESIS zaměřenými na vyspělé hráče. Spolu se sluchátky Toron 531 jsou příjemným doplňkem i náušníky Toron EP01 a Toron EP02, které jsou kompatibilní s řadou modelů uzavřených sluchátek.

Cena a dostupnost

Stereofonní sluchátka Genesis Toron 531 jsou k dostání prostřednictvím vybraných prodejců a resellerů za doporučenou cenu 990 Kč.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.