EA představilo úplně novou Iron Man hru

Estimated read time 2 min read

Žádné datum vydání zatím neznáme.

Úplně nová hra na motivy hrdiny od Marvelu se pomaličku chystá pod záštitou EA. Celému projektu by měl zároveň přihlížet Olivier Proulx. Hra by měla být akční hrou ze třetí osoby, která se zaměřuje na historii Iron Mana. A jelikož jde o spolupráci přímo s Marvelem, EA slibuje, že se rozhodně máme na co těšit.

Bohužel je všechno ještě ve velmi brzké fázi a tudíž moc informací není. Oznámení zároveň slouží jako pracovní nabídka pro lidi, kteří by se na tomto projektu rádi podíleli. Žádná z pozic ale přímo nemluví o Iron Manovi takže ani z tohoto zdroje informace nedostaneme.

Musíme se ale ptát, jestli Marvel tak trochu nezaspal dobu. Ukázalo se, že se Star Wars licencí dokáže EA udělat vcelku pěknou hru, ale Iron Man je něco trochu jiného. Jeho filmové role jsou zřejmě u konce a že to byl konec povedený. V knihách sice Iron Man žije dál, ale jeho popularita z velké části pochází právě z filmů.

To ale neznamená, že hra nemůže uspět. Dříve jsme si mysleli, že od Spider-Mana také moc čekat nemůžeme a nakonec se stal velkým hitem. Na mysl nám však přichází i první Iron Man hra z roku 2008, kterou sice daboval sám Rober Downey Jr. ale i tak nedopadla zrovna moc dobře. Necháme se proto raději překvapit.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.