Obrovský GTA 6 únik obsahuje videa, lokace a dvě hratelné postavy

Estimated read time 2 min read

Obrovský únik dat z Rockstaru!

Uživatel jménem „teapotuberhacer“ zveřejnil na internet 90 videí, které mají údajně pocházet z Grand Theft Auto 6. Snímky a videa nyní kolují po internetu a navíc se shodují s tím, co jsme se zatím o GTA 6 dozvěděli – mimo jiné třeba to, že budeme hrát za dvě postavy a vrátíme se do některých oblastí Vice City.

Tento únik byl navíc potvrzen i samotným Rockstarem. Ti vydali prohlášení, že se do jejich systému dostala nějaká třetí strana, která si stáhla důvěrné informace o vývoji dalšího dílu Grand Theft Auto.

Jedno z videí ukazuje, jak postavy Lucia a Jason vykrádají restauraci. Na obrazovce se poté objeví odpočet, za jak dlouho bude uvědoměna policie. Vypadá to tedy tak trochu jako Read Dead Redemption 2. Jelikož se však jedná o velmi brzký build, pořád je zde pár chyb a nebo třeba placeholder nápisů.

(zdroj: Rockstar)

Další zajímavostí je notifikace z aplikace „WhatUp!,“ která by zřejmě měla připomínat aplikaci WhatsApp a to je něco, s čím si Rockstar vždy rád zahrává.

Původní GTA 6 únik říkal, že hra je ve vývoji již od roku 2014 a její kódové označení je „Project Americas.“ To se shoduje se jmény, jaké můžeme vidět i v tomto leaku. Pokud je to však pravda, je dost možné, že před sebou vývojáři mají ještě spoustu práce a hra by mohla vyjít až někdy v roce 2025. A o PC verzi si raději ani netroufneme mluvit.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.